توسعه شبکه فروش

از دیگر خدمات پژواک باران توسعه شبکه فروش به منظور فروش محصولات بیمه‌ای و پشتیبانی از خدمات فروش آنلاین محصولات است.کلیه فرآیندهای جذب، آموزش، توانمندسازی و راهبری شبکه فروش رسمی صنعت بیمه کشور به صورت یکپارچه در پژواک باران و در پلتفورم AgentPro مدیریت و اجرا می‌شوند.

ذینفعان

ذینفعان خدمات پژواک باران را کلیه ارکان فعال در صنعت بیمه کشور از شرکت‌های بیمه‌گر تا کارگزاران و نمایندگان و بازاریابان با هر نقش و مسئولیتی تشکیل می‌دهند. هدف پژواک باران ایجاد تحولات دیجیتال در سطح صنعت بیمه کشور باتوجه به نیازمندی‌ و اولویت‌های این صنعت است.
دمات پلتفورم AgentPro برای هریک از ذینفعان و کاربران خود ارزش‌افزوده مشخصی دارد که به تشریح هر‌کدام می‌پردازیم:

۱. شرکتهای بیمه گر

صنعت بیمه کشور از ۳۳ شرکت بیمه‌‌گر تشکیل شده است که نقش و رکن اصلی را در صنعت بیمه ایفا می‌کنند. تنها میزان حق بیمه تولیدی و حجم بازار کلیه شرکت‌های بیمه در سال ۹۸ ششصد هزار میلیارد ریال بوده است. این شرکت‌ها برای کاهش هزینه‌های آموزش و بالا بردن سطح کیفیت، صرفه‌جویی در هزینه‌های اجرایی به واسطه برگزاری کلاس‌های آنلاین و در نهایت به‌ خدمت گرفتن نمایندگان آموزش دیده و حرفه‌ای از خدمات آموزشی و پشتیبانی پژواک باران استفاده کنند.

۲. شبکه فروش صنعت بیمه

شبکه فروش صنعت بیمه کشور در ۵ گروه نمایندگان عمومی (75)، نمایندگان بیمه های زندگی(96)، کارگزاری‌ها و کارگزاران آنلاین و بازاریابان تعریف می‌شوند. خدمات پژواک باران برای کارگزاران و نمایندگان با سابقه در صنعت بیمه، به‌روز رسانی دانش بیمه‌ای، کسب مهارت‌های فروش، مدیریت سازمان فروش و در اختیار گذاشتن ابزار‌های فروش آنلاین است. از دیگر خدمات پژواک باران پرورش شبکه فروش آموزش‌دیده و حرفه‌ای برای به‌کارگیری توسط سایر نمایندگان است.
پژواک باران ارائه‌دهنده انواع خدمات مالی و بیمه‌ای و با رویکرد ایجاد تحولات دیجیتال در سطح صنعت بیمه کشور، خدمات خود را در سه دسته فروش آنلاین محصولات بیمه‌ای، توسعه و توانمندسازی شبکه فروش و هم‌افزایی در مدل‌های کسب‌وکار معرفی می‌نماید. هدف پژواک باران نوآوری در ارائه محصولات، خدمات و مدل‌های کسب‌و‌کاری است تا در نهایت با به‌کارگیری مدل‌های ترکیبی و فن‌آوری‌های نوین (به‌ویژه مالی و بیمه‌ای) قابلیت‌ها و فرآیندهای سازمانی را به‌طور مستمر بهبود ببخشد.

logo-samandehi