فروش آنلاین محصولات بیمه‌ای

ارائه محصولات بیمه‌ای مختلف از کلیه شرکت‌های فعال در صنعت بیمه کشور به صورت آنلاین و تسهیل در فروش این محصولات بوسیله کانال‌های توزیع مختلف از جمله وب‌سایت بیمه‌ای پژواک باران، استارت‌اپ‌های بیمه‌ای، سامانه مدیریت فروش سازمانی پژواک، ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت (PSPها) و سایت‌های تجمیع کننده خدمات مالی و تعاونی سازمان‌ها.

محصولات بیمه‌ای

پژواک باران کلیه محصولات بیمه‌ای را از شرکت‌های فعال در صنعت بیمه کشور ارائه می‌کند. این محصولات شامل رشته‌های بیمه‌ای اتوموبیل (ثالث و بدنه)، آتش‌سوزی، مسئولیت، درمان و غیره است. همچنین به واسطه ارتباط با شرکت‌های بیمه‌‌ای، بسته‌های ترکیبی کاربردی و متنوعی از محصولات مختلف بیمه‌ای تعریف شده و ارائه می‌شوند. برای مثال محصول ترکیبی سلامت از بیمه‌های درمان تکمیلی انفرادی، دندان‌پزشکی، عمر و حادثه و کرونا تشکیل شده است.

کانال‌های توزیع

ارائه محصولات بیمه‌ای مختلف بنا بر نیاز شبکه فروش و مشتریان نهایی در کلیه پلتفورم‌ها و زیرمجموعه‌های پژواک باران ارائه می‌گردنند.

۱. سایت بیمه‌ای پژواک باران

سایت بیمه‌ای پژواک باران به عنوان دفتر بازاریابی و هماهنگی منطقه‌ای شرکت بیمه باران، کلیه محصولات شرکت بیمه زندگی باران از جمله ترنم باران، تبسم باران، طراوت باران و ارمغان باران را به صورت آنلاین ارائه می‌کند.

۲. سامانه مدیریت فروش سازمانی پژواک باران

کلیه محصولات بیمه‌ای از شرکت‌های مختلف بیمه‌گر در سامانه مدیریت فروش سازمانی پژواک باران ارائه می‌گردد. مخاطبان پلتفورم سازمانی پژواک باران شبکه فروش صنعت بیمه و سازمان‌ها هستند که امکان فروش کلیه محصولات بیمه‌ای را دارا می‌باشند.

۳. استارت‌اپ‌های بیمه‌ای و ارائه دهندگان خدمات پرداخت (PSP)

استارت‌اپ‌های بیمه‌ای و ارائه دهندگان خدمات پرداخت امکان ارائه کلیه محصولات بیمه‌ای از شرکت‌های مختلف بیمه‌گر را به صورت دریافت API در اختیار دارند. تاکنون استارت‌اپ‌‌های بیمه‌ای بیمه‌ دات‌کام و بیمه داد از خدمات پژواک باران بهره می‌برند. از میان ارائه دهندگان خدمات پرداخت (PSP) اپلیکیشن آسان‌پرداخت (آپ) از خدمات پژواک باران استفاده می‌کنند.

۴. تجمیع کننده خدمات مالی و تعاونی سازمان‌ها

این مجموعه‌ها با اضافه کردن خدمات بیمه‌ای به سایت و اپلیکیشن خود، تنوع خدمات و محصولات خود را گسترش داده و امکان درآمد جانبی و کسب کارمزد بازاریابی فروش را برای مجموعه خود فراهم کنند.

logo-samandehi