هم‌افزایی در مدل‌های کسب‌و‌کار

نوآوری، هم‌افزایی، توسعه و بهبود مدل‌های کسب‌وکارها، کامل کننده خدمات پژواک باران است. این خدمات را می‌توان از منظر میزان همکاری و ادغام بین مجموعه پژواک باران و شرکت ثالث به سه حوزه طبقه‌بندی کرد.

خلق محصولات جدید

بالاترین میزان ادغام و همکاری در هم‌افزایی مدل‌های کسب‌و‌کار، برنامه‌ریزی و تولید محصولات جدید در حوزه فناوری و خدمات مالی و بیمه‌ای است. پژواک باران طرح سواد مالی کودکان را با همکاری و سرمایه‌‌گذاری مشترک شرکت بیمه باران در حال برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی است.

توسعه مدل کسب‌و‌کار

استفاده از خدمات مالی و بیمه‌ای در مدل‌های کسب‌و‌کار شرکت‌ها موجب بهبود ارائه خدمات به مشتریان آن‌ها می‌گردد. برای مثال به‌کار‌گیری خدمات مالی و سرمایه‌گذاری پژواک باران در دو مدل کسب‌وکار باشگاه‌های مشتریان و شرکت‌های لیزینگ، نحوه تولید ارزش در این نوع کسب‌و‌کار‌ها را به کلی تغییر داده و ارزش بیشتری برای هر‌کدام از ذینفعان خلق می‌کند.

عرضه مستقیم محصولات

بهره‌گیری از سرویس‌های خدمات پرداخت و استارت‌آپ‌های بیمه‌ای برای عرضه مستقیم محصولات بیمه‌ای نقطه مشترک پژواک باران و سایر‌ کسب‌و‌کار‌های مبتنی بر اجتماع بوده که در حال حاضر همکاری با شرکت آسان‌پرداخت (آپ) نمونه این همکاری است.

logo-samandehi