پژواک باران راهکارهای مدیریت ثروت

گروه مالی و بیمه‌ای پژواک باران در سال 139۰ با فلسفه وجودی (Core Value) خلق ارزش پایدار برای همه (Benefit For All) و مدیریت ثروت (Wealth Management) با تکیه بر توان و دانش جمعی از خبرگان، مدیران و متخصصان کارآزموده و فعال در زمینه‌های سرمایه گذاری، مالی، بیمه و فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.

پژواک باران با نوآوری در مدل‌های کسب‌و‌کار و به‌کارگیری مدل‌های ترکیبی و فن‌آوری‌های نوین (به‌ویژه مالی و بیمه‌ای) قابلیت‌ها و فرآیندهای سازمانی را به‌طور مستمر بهبود می‌بخشد، سرمایه‌های انسانی را توانمند می‌سازد و توسعه سازمان‌های فروش را تسهیل می‌کند و با بازآفرینی ارزش‌های کسب‌وکار در اکوسیستم دیجیتال، سازمان‌ها را همراهی می‌کند تا آغوش‌شان را بر روی تحولات روز دنیا باز کرده و پذیرای روندهای نوآوری (Disruptive Trends) باشند.

اهداف پژواک باران

راهبرد پژواک باران شناخت عملیاتی از فضای کسب‌وکارهای دیجیتال، طراحی انسان محور، رویکرد حل مساله و ایجاد تحولات دیجیتال در سطح صنعت و کسب‌و‌کار‌های مختلف است. محصولات پژواک باران در راستای ارائه خدمات متمایز مالی، بیمه‌ای و فناوری آماده پیاده‌سازی و ادغام سرویس‌های خود در مدل‌های مختلف‌ کسب‌و‌کار‌ی است.

رسالت پژواک باران

راه گذار سازمان‌ها به عصر دیجیتال نه تنها در به‌کارگیری تکنولوژی‌ها و ابزارهای دیجیتال است، بلکه تحول در نگرش کلی کسب‌و‌کار، بازنگری استراتژی‌ها و بهبود مستمر ساختارها و فرآیندها، عامل تحولات دیجیتال (Digital Transformation) در کسب‌و‌کارها است. رسالت پژواک باران همراهی کسب‌و‌کارها در توسعه و بازطراحی زیرساخت‌ و فرایند‌ها در جهت پذیرش روند‌های نوآوری است.


برخی از همراهان پژواک باران

شرکت بیمه باران به اتکای دانش، تجربه و توانایی‌های خود و شناخت نیازهای صنعت بیمه، تأسیس شده

logo-samandehi